Edukacja cyfrowa dla każdego

Nowoczesny wygląd strony, nowe funkcjonalności i interesujące kursy e‑learningowe – każdy znajdzie tu coś dla siebie! Portal OSE IT Szkoła odpowiada na potrzeby edukacyjne współczesnej szkoły – otwartej na nowe technologie. Zabieramy naukę poza szkolne mury: w kursach można bowiem uczestniczyć w dowolnym miejscu i czasie, na wybranym urządzeniu. Udowadniamy, że nauka może i powinna trwać przez całe życie.
OSE IT Szkoła

Stawiamy na rozwój

Chcesz nauczyć się czegoś nowego i zdobyć umiejętności potrzebne w cyfrowym świecie? A może utrwalić lub uzupełnić zdobytą wiedzę? Dobrze trafiłeś. OSE IT Szkoła to ponad 200 bezpłatnych kursów e‑learningowych w kilkunastu kategoriach. Użytkownicy mogą samodzielnie planować swoją ścieżkę edukacyjną i po każdym ukończonym kursie pobierać imienne certyfikaty.